Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

ORGANIZATOR

Aleja Jana Pawła II 54

15-703 Białystok

tel. 85 662 81 00, fax 85 662 81 02

PATRONAT HONOROWY

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

AKTUALNOŚCI


42 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Odbędzie się 9-10-11 czerwca 2017

UWAGA!

Po raz pierwszy nowa katagoria:

AKROBATYKA ARTYSTYCZNA


JURY festiwalu:

Sędzia Główny

Jan Kwiatkowski (Inowrocław)

Sędzia

Bernadetta Bakuńska (Białystok) - właścicielka Akademii Tańca Szał, trener wielokrotnych mistrzów Polski, Europy i Świata w hip hopie, choreograf spektakli tanecznych, pokazów mody, autorka wielu choreografii do programów TV: Mam Talent, Got To Dance, Mali Giganci.

Sędzia

Paweł Potępa (Tarnów) - Absolwent Krakowskiej Szkoły Baletowej. Dypolomowany instruktor tańca współczesnego

Sędzia

Dmitry Laptsevich (Mińsk, Białoruś) - założyciel sportowej organizacji młodzieżowej RUBIN, założyciel Centrum Sztuki Jazz-hand, nauczyciel roku 2007, reżyser, producent i prezenter programu / projektu telewizyjnego "Urodzeni w trampkach" dla telewizji MTV 2009 www.jazz-hand.by/tvproject/list/id/5.html#videolist, dyrektor i producent tanecznego cyrku i teatru www.jazz-hand.by/photo/view/id/136

Sędzia

Andrzej Kieroński (Białe Błota) - Były tancerz. W 1997r założył zespół tańca nowoczesnego OL-TOM, którego jest głównym trenerem do dzisiaj. Jego tancerze to wielokrotni mistrzowie i medaliści mistrzostw Polski, Europy i Świata. Sędziuje ponad 10 lat. Ma pierwsza klasę federacji PZST oraz IFMD i klasę mistrzowską federacji WADF. Specjalizuje się kategoriach jazz, modern, show dance, disco dance i disco show a także disco freestyle.

Sędzia Skrutiner

Anna Grzmiączka (Warszawa) - tancerka, dyplomowany nauczyciel i instruktor UKS Duet w Otwocku. Utytułowana zawodniczka w stylu Disco Dance. Tańczyła w mistrzowskich grupach Reliese, Fame, Caro Dance i wielokrotnie stawała na najwyższym stopniu podium w kraju i na arenie międzynarodowej. Sędzia federacji WADF.


>> Galeria zdjęć 40 Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Tańca Nowoczesnego <<


>> Archiwum <<Copyright © 2011 P.W. Jard

All rights reserved.