Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z nią wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

ORGANIZATOR

Aleja Jana Pawła II 54

15-703 Białystok

tel. 85 662 81 00, fax 85 662 81 02

PATRONAT HONOROWY

SPONSORZY

PARTNERZY

PATRONAT MEDIALNY

AKTUALNOŚCI


Wyniki 41 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

PDF


41 Międzynarodowy Festiwal Tańca Nowoczesnego

Odbędzie się 18-19-20 listopada 2016

Zapraszamy!


Warsztaty Taneczne - 20.11.2016r. - WSTĘP WOLNY!!!

Warsztaty taneczne z DANCEHALL odbędą się w niedzielę 20 listopada - ok. godz. 11.00.

Poprowadzi je Gabriela Mikołajczuk, która od 10 lat związana jest z Akademią Tańca Szał. Gabriela to wielokrotna Mistrzyni Polski, Europy i świata w hip hopie. Uczestniczka programów telewizyjnych " Got To Dance", " Mam Talent".


JURY festiwalu:

Jan Kwiatkowski (Inowrocław) - Sędzia Główny

Bernadetta Bakuńska (Choreograf kadry narodowej Polski w Hip Hopie, instruktor Mistrzów Polski, Europy , finalistów Mistrzostw Świata, twórca choreografii uczestników programów Tv Mam Talent, Got To Dance Tylko Taniec, Mali Giganci, choreograf wyborów Miss Polonia, pokazów mody, spektakli tanecznych, właścicielka Akademii Tańca Szał)

Joanna Filipczuk (dyplomowany instruktor i pedagog z ponad 20-letnim doświadczeniem. Osoba z pasją do tańca i pracy z dziecmi. Rok rocznie kształci dużą rzeszę tancerzy i wszczepia w nich miłośc do tańca. Założycielka STS Hokus, który obchodzi 21 urodziny w tym roku. Tancerze STS Hokus zdobyli w tym roku sześc tytułów Mistrzów Świata w contemporary ballet.)

Andrzej Kieroński (Były tancerz. W1997r założył zespół tańca nowoczesnego OL-TOM, którego jest głównym trenerem do dzisiaj. Jego tancerze to wielokrotni mistrzowie i medaliści mistrzostw Polski, Europy i Świata. Sędziuje ponad 10 lat. Ma pierwsza klasę federacji PZST oraz IFMD i klasę mistrzowską federacji WADF. Specjalizuje się kategoriach jazz, modern, show dance, disco dance i disco show a także disco freestyle.)

skrutiner Elena Kwiatkowska (Inowrocław)

Agnieszka Monika Kamińska - Prowadząca - Z-ca Redaktora Naczelnego JARDMEDIA. Prezenter radiowo-telewizyjny. Konferansjer sceniczny


>> Galeria zdjęć 40 Jubileuszowego Międzynarodowego Festiwalu Tańca Nowoczesnego <<


>> Archiwum <<Copyright © 2011 P.W. Jard

All rights reserved.